Watchguard

Watchguard Güvenlik Ürünleri

WatchGuard, kurumsal firmalarda derinlemesine güvenlik sağlamak için her şey dahil ağ ve bilgi güvenliği çözümleri sunmaktadır.

WatchGuard’ın ödüllü, genişletilebilir tehdit yönetim ağ çözümleri; güvenlik duvarı, VPN, güvenlik hizmetleri ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koyma hizmetlerini bir arada sunarak tam koruma sağlar. Yeni genişletilebilir içerik güvenliği cihazları ( XCS ve XCSv ) e-mail ve web üzerinde veri kaybı önleme ile kurumlara tam içerik koruma fırsatı sunmaktadır.

WatchGuard; sahip olduğu genişletilebilir çözümleri hem fiziksel cihazlar hem de sanal uygulamalar ile küçük işletmelerden 10.000’den fazla çalışanı olan büyük işletmelere kadar doğru ölçüde güvenlik hizmeti sunmaktadır. WatchGuard’ın 1996 yılında kuruluşundan itibaren dünya çapında 600.000′den fazla kırmızı güvenlik çözümleri dağıtılmıştır.

WatchGuard çözümleri 120 ülkede 15.000′den fazla özel işbirlikçisi tarafından desteklenmektedir. Ana merkezleri Seattle ve Washington’da olan WatchGuard’ın Kuzey Amerika’da, Latin Amerika’da, Avrupa’da ve Asya Pasifik bölgesinde ofisleri bulunmaktadır. Güvenliği kanıtlanmış ağ güvenliği çözümlerine ihtiyacı olan firmalar WatchGuard’ı tercih etmektedirler.

WatchGuard, sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile müşteri ihtiyaçlarına uygun olan çözümler sunmakta ve bu hizmetini, 120 ülkede sahip olduğu işbirlikçileriyle desteklemektedir