Microsoft Çözümleri

BNV Bilişim Microsoft Danışmanlık hizmetlerimiz ile, ofis iş süreçlerindeki verimliliğini artırmak, BT çözümlerinde sahip olma ve operasyonel maliyetlerinizi düşürülmesi ile müşterilerinizin /personelinizin en son teknolojiler ile daha iyi, daha konforlu iletişim.

BNV Bilişim Hizmetleri, deneyimli kadrosu ile, küçük, orta ve büyük ölçekli firmalar için en uygun ve doğru  Microsoft çözümlerini sunmaktadır.

Etkin ve odaklı BT stratejisi, kurumların operasyonel maliyetlerini düşmesinde  çözümleri oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. BNV Bilişim Hizmetleri , Microsoft BT çözümleri ile odaklı, doğru, en uygun çözümleri altyapınızda uygulanmasını sağlar.  Deneyimli Danışman kadrosu size en uygun çözümlerin oluşturulması, tasarlanması, uygulanması, yaygınlaştırılması aşamalarında tüm süreçler ile yanınızda.

Verilen Danışmanlık Hizmetleri ( Bakım, Sağlık durum kontrolü, Kurulum, Geçiş, Taşınma, üst sürüm geçişleri, yeni özellik ve fonksiyonların adaptasyon ve süreçleri  vb.. ürünler ile ilgili tüm süreçleri kapsamaktadır)

Microsoft Server Danışmanlığı
Microsoft Active Directory Danışmanlığı 
Microsoft Exchange Danışmanlığı
Microsoft Ürünleri Geçiş(Migration) ve Yeni Sürüm Yükseltme Danışmanlığı
Microsoft Hyper-V – Sanallaştırma Danışmanlığı
Microsoft Lync Danışmanlığı
Microsoft Systemcenter Danışmanlığı
Microsoft Systemcenter SCOM Danışmanlığı
Microsoft Systemcenter SCCM Danışmanlığı
Microsoft Systemcenter SCSM Danışmanlığı
Microsoft Systemcenter SCO Danışmanlığı
Microsoft Systemcenter SCDPM Danışmanlığı
Microsoft Systemcenter SCVMM Danışmanlığı
Microsoft APP-V , MED-V Danışmanlığı
Microsoft Kullanıcı Sistemleri Kurulum Danışmanlığı